Офіційний сайт ТМ Leberg

Монтаж
Гарантія 24 місяці

Рекомендовані

0 ₴
14 999 ₴
10 999 ₴
15 999 ₴
13 499 ₴
17 999 ₴

Кліматична техніка Leberg (Леберг) - кондиціонери і котли з Норвегії

Норвезька торгова марка Леберг представляє на ринку України кліматичну техніку різного типу. Що дає можливість підібрати необхідне обладнання під будь-який об'єкт.

ТМ Леберг (Leberg) Україна - кліматична техніка

Кліматична техніка - це обладнання, яке призначене для створення і контролю комфортного для людини мікроклімату в приміщенні, в незалежності від погодних умов у зовнішньому середовищі.

Види кліматичного обладнання:

  1. Побутові кондиціонери (спліт системи)
  2. Мульти спліт системи
  3. Промислові кондиціонери

Побутові кондиціонери Leberg

Побутові кондиціонери призначені для охолодження або обігріву квартир, будинків. Спліт система складається з одного зовнішнього блоку і одного внутрішнього. Також поділяються побутові кондиціонери на:

  • інверторні - працюють на обігрів до -15°С. Інверторний компресор, при досягненні заданої t°C не вимикається, а на малій потужності підтримує її.
  • неінверторні - працюють до - 7°С. Досягнувши встановленої t ° C, відключається, до моменту, поки вона не зміниться, потім знову включається.

Мульти спліт системи від ТМ Леберг

Такий тип системи кондиціонування підходить для об'єктів, де немає можливості на фасаді будівлі повісити кілька зовнішніх блоків, а обробка повітря необхідна в 2-3 і більше кімнатах. Мульти спліт система складається з одного зовнішнього блоку і від 2 до 5 внутрішніх.

Промислові кондиціонери Leberg (Леберг)

Спеціальне кліматичне обладнання, призначене для великих, промислових приміщень, торгових залів, магазинів, приміщень з високими стелями, великою площею і тд.Промислові кондиціонери діляться на наступні типи:

Також як і побутові кондиціонери, виробляються з інверторними компресорами і неінверторними (On/Off).

Опалювальна техніка компанії Leberg

Разом з кліматичним устаткуванням, компанія Леберг виробляє і опалювальну техніку - котли.

В Україні представлено такі види котлів Leberg:

Газовий котел опалення Леберг

Газовий котел Леберг - це опалювальне обладнання, джерелом енергії якого є природний газ. Даний котел виробляє обігрів приміщення і забезпечує користувача ГВС для побутових потреб. Виконано з закритою камерою згоряння (турбований).

Котли для опалення - електричні

Один з найпоширеніших видів котлів опалення. Простий в монтажі, має невеликі розміри і широку лінійку потужностей (від 4,5 до 30 кВт), що дає можливість підібрати опалювальне обладнання на різну площу приміщення. Електричні котли ТМ Leberg виробляються в Болгарії.