Канальні кондиціонери Leberg - серія LAK ( -10 C)

(#909)
Наявність: На складі
Доставимо безкоштовно за 1-3 дні
Уточнюйте

Опис Канальні кондиціонери Leberg - серія LAK ( -10 C)

Канальний кондиціонер Leberg серії LAK ( -10 C) – це прекрасне рішення для обробки й переміщення повітря у кількох кімнатах або в приміщеннях, де дуже важливим є інтер’єр і дизайн. Канальний кондиціонер LEBERG серії LAK ( -10 C) установлюється в місцях, непомітних на перший погляд: у допоміжному приміщенні чи за підвісною стелею. На відміну від звичайних, канальні кондиціонери мають можливість подавання свіжого повітря з вулиці.

Подавання свіжого повітря в приміщення через спеціально підготовлений отвір у корпусі блока. Фланці повітрозабірного та повітровипускного отворів обладнані для легкого під’єднання.

У стандартному виконанні повітрозабірний отвір розташований ззаду; додатково можна організувати забір повітря знизу.

АВТОМАТИЧНИЙ ПЕРЕЗАПУСК

У разі непередбаченого вимкнення кондиціонера LEBERG серії LAK ( -10 C) через збій живлення після відновлення подавання електроенергії він автоматично повертається до попередніх налаштувань.

ФУНКЦІЯ САМОДІАГНОСТИКИ

Мікропроцесор кондиціонера LEBERG серії LAK ( -10 C) відслідковує нештатний режим роботи чи несправність вузлів, тому автоматично вимкне й захистить систему. В цей час на дисплеї внутрішнього блока відобразиться код помилки або аварії.

РЕЖИМ КОМФОРТНОГО СНУ

Під час увімкненого режиму комфортного сну кондиціонер LEBERG серії LAK ( -10 C) автоматично збільшує (у режимі охолодження) або зменшує (у режимі обігрівання) температуру на 1°С протягом перших двох годин, потім підтримує її стабільною протягом наступних 5 годин, після чого вимикається. Ця функція забезпечує енергозбереження та підтримує комфортні умови вночі.

ON/OFF ЗОВНІШНІ БЛОКИ ERP LAK -10°C

LBU-18OH2, LBU-24OH2, LBU-36OH2, LBU-48OHS2, LBU-60OHS2

Неінверторний зовнішній блок використовується в парі з неінверторними внутрішніми блоками чи як компресорно-конденсаційний блок у системах вентиляції.

Зовнішні блоки напівпроміслових ON/OFF кондиціонерів Leberg серій LAK ( -10 C) комплектуються компресорами від провідних світових виробників: HITACHI, TOSHIBA GMCC, MITSUBISHI Electric, що є гарантією надійності та високої продуктивності.

таблиця характеристик кліматичного обладнання

Уточнюйте

Теги: Канальні кондиціонери Leberg LBD, Серія LAK ( -10 C)

Характеристики Канальні кондиціонери Leberg - серія LAK ( -10 C)

Характеристики
Тип Неинвертор
Клас енергозбереження А
Холодовиробництво 1,55-5,69
Тепловиробництво, Квт 1,6-5,81
SEER 3,23-2,81
SCOP 3,44-3,01
Робочій діапазон температур, С від +43 до -10
Гарантія, мес 24
Бренд Leberg
Інформація про товар
# 909
Уточнюйте

Відгуки Канальні кондиціонери Leberg - серія LAK ( -10 C)

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Оплата та доставка