
Коди помилок в побутовому кондиціонері що значать - Їх значення
Одним з найбільш розумних рішень розробників сучасних кондиціонерів стала ідея вбудованого режиму самодіагностики. Ця функція допомагає контролювати та моніторити роботу спліт системи нон стоп, і при виникненні неполадок сигналізує про це.
Збої в кондиціонері можуть відбуватися з різних причин, від несправності самої техніки до неправильної експлуатації власником. Режим самодіагностики кондиціонеру тримає кондиціонер у тонусі та при найменшій поломці видасть код помилки, таким чином даючи зрозуміти, що щось пішло не так.
Залежно від самого кондиціонера, помилка може виводитися:
- На пульт управління;
- Дисплей кондиціонера;
- Світлодіодів, що блимають на спліт системі.
Зазвичай вони горять рівномірно, але при збоях починають переривчасто блимати. Знаючи код помилки зручно зорієнтуватися в чому причина. Деякі з них можна виправити самостійно, однак не варто намагатися вирішувати ту проблему, якою повинен займатися кваліфікований фахівець з сервісного центру, рекомендований виробником.
Коди несправностей кондиціонерів у більшості своїй складаються з поєднання 2-3 букв і цифр. Це можуть бути тільки букви або цифри, літера з цифрою або сигнал світлодіодів. Як правило, по буквах можна визначити місце, де стався збій, а по цифрах і діодах, що саме сталося.
Вам не потрібно розбиратися у всіх несправностях. Найчастіше виробники публікують їх в інструкціях. Важливо, щоб при виникненні збою ви відключили кондиціонер від мережі до з'ясування.
Серед поширених причин виникнення можуть бути нереальні помилки або хибні. Рекомендується виконати перезавантаження кондиціонера. Вимкніть його з мережі, залиште на 10-15 хвилин і включіть. Якщо помилка не зникла, не потрібно намагатися розібратися самотужки, обов'язково скористайтеся послугами сервісного центру.