Котли опалення Леберг в Україні

Компанія кліматичної і опалювальної техніки "Леберг" ще з 1963 року займається виробництвом промислових, чавунних деревних котлів.

Сьогодні Leberg виробляє також газові та електричні котли. Стільки років досвіду в створенні кліматичної і опалювальної техніки говорить про високу якість продукту, що виробляється, в тому числі і котлів.

Купити котел для опалення Leberg - низька ціна, доставка

В Україні купити котел для опалення можна в офіційному інтернет магазині Леберг онлайн, або зв'язатися по телефону 0-800-50-70-65 з менеджером. Доставка здійснюється на протязі 1-3 днів з моменту замовлення по всій території Україні. А також, на всю продукцію надається офіційна гарантія.

Опалювальні котли Leberg сьогодні

Звичайно прогрес не стоїть на місці. У сучасному світі вже мало хто опалює приміщення дровами, тим більше якщо мова йде про квартиру в межах міста або сучасному приватному будинку.

Для таких випадків були розроблені:

  • електричні котли - найпоширеніший вид, ціна такого обладнання відносно не висока і якщо до будівлі підведено газ, то саме такі моделі більше воліють користувачі;
  • газові котли - такі котли вважаються екологічно чистими і є дуже зручними у використанні. До них не потрібно підводити димохід, а також у електричних котлів високий ККД (95%-97%).

Котли опалення діляться на два типи:

  1. Одноконтурний котел - даний котел здатний працювати тільки на обігрів приміщення.
  2. Двоконтурний котел - такий котел, крім опалення приміщення, забезпечує ще й ГВП.

Використання опалювальних котлів

Котли опалення часто купують для забезпечення автономної системи опалення на будь-якому об'єкті. Сьогодні їх встановлюють в приватних житлових будинках. А електричні котли можна встановлювати і в квартирах, так як такий вид є одним, найбільш безпечним і простим у монтажі.

Звичайно, таке обладнання можна використовувати і на будь-яких підприємствах. Головне, правильно підібрати параметри котла, потужність, організувати кваліфіковану установку, що б обладнання ефективно справлялося з поставленим завданням.

Зв'яжіться з нами