Електричні котли Леберг в Україні - електрокотел Leberg

Торгова марка Leberg представляє в Україні сучасні, доступні та надійні електричні котли серії ECO-HEATER. Такий вид котлів опалення є найпопулярнішим серед користувачів.

Особливості електричного котла Leberg

Електрокотел Леберг серії ECO-HEATER виробляється в широкому діапазоні потужностей від 4,5 кВт до 30 кВт, що дозволяє підібрати максимально оптимальний варіант для обігріву різних за площею приміщень. Котел опалення ECO-HEATER оснащений гідравлічною групою ОТМА, яка обладнана потужним циркуляційним насосом з селектором швидкостей, а також вузлом підживлення. Дана модель випускається вже з вбудованою групою безпеки, що ще більш спрощує і зменшує вартість монтажу. І гарантує надійний, повноцінний захист опалювальної системи в аварійних випадках.

Особливості електрокотла Leberg ECO-HEATER

Опалювальний електричний котел Leberg може працювати як від мережі 220В, так і 380В. Електрокотел Leberg ECO-HEATER має можливість підключення кімнатного термостата, що забезпечує зниження оплати опалення приміщення і контролювати раціональне використання енергоресурсів. А також, слід зазначити тиху роботу представленого обладнання, так як за рахунок малошумливим реле, переключення ступенів роботи здійснюється практично безшумно.

Присутне і ручне відключення ступенів нагріву, що здатне зменшити навантаження на мережу живлення. Завдяки високій якості і низької вартості електрокотел Leberg ECO-HEATER є найоптимальнішим варіантом для основного, або додаткового джерела опалення приміщення. І так, в чому ж перевага електричного котла від ТМ Леберг?

Переваги електричного котла Леберг

  • великий діапазон потужностей - дозволяє підібрати максимально відповідний варіант до площі Вашого приміщення;
  • просте і зрозуміле управління - правильно налаштувати і керувати електричним котлом опалення зможе будь-який користувач, який не має інженерних навичок;
  • оснащення циркуляційним насосом - не потрібно докуповувати необхідні запчастини для запуску обладнання;
  • обладнаний групою безпеки - забезпечує надійністю при роботі в різні аварійні моменти;
  • трирівнева система регулювання потужності;
  • тиха робота - практично не чути в нічний час;
  • безперешкодний доступ до ТЕНів - дозволяє, при необхідності, легко зробити заміну або ремонт.

Купити електрокотел Leberg ECO-HEATER в Україні - доставка, гарантія

Замовити та купити електричний котел для опалення можна онлайн або по телефону 0-800-50-70-65 і ми доставимо його на протязі 2-3 днів в будь-яку точку України. Також офіційна гарантія і велика мережа авторизованих сервісних центрів, дозволять отримати кваліфіковане, професійне обслуговування даного обладнання в своєму місті.

Зв'яжіться з нами