Купити кондиціонер Леберг Україна - основні причини

Купити кондиціонер Леберг Україна - основні причини

Дата: 21.03.2019 Переглядів: 2082 Коментарі: 0

Роль кондиціонера в побуті сучасної людини вже давно доведена: створити комфортну погоду вдома, коли за вікном "плавиться асфальт" або навпаки, в холодну погоду швидко обігріти квартиру.

Сьогодні наявність кондиціонера не є розкішшю, як це було раніше. Зараз кондиціонер - це важлива частина комфорту людини, незамінний помічник у несприятливі погодні умови.

Але, все ж, іноді можна почути думку, що кондиціонер може нашкодити здоров'ю користувача і тд. Звичайно, кожна думка на чомусь грунтується і дійсно, бувають нагоди, коли кондиціонер викликав алергію, застуду або в цілому, погано впливає на самопочуття людини.

Причиною цього - не вчасна або відсутність зовсім обслуговування, чищення кондиціонера.

А як, коли і навіщо чистити кондиціонер, можна ознайомитись в статті "Для чого потрібно чистити кондиціонер? Техобслуговування спліт системи кондиціонування".

Ринок кліматичного обладнання в Україні - кондиціонери Leberg

Норвегія - країна з чистою, різноманітною природою. Де розташовані гори, льодовики, різні парки і глибокі прибережні фіорди. Кому як не норвежцям знати про чистий, свіжий клімат.

Офіційний дистриб'ютор ТОВ «ТОРГОВА КОМПАНІЯ «ОПТІМ» пропонує кращі, бюджетні кондиціонери ТМ Leberg, з офіційною гарантією та якісним, швидким сервісним обслуговуванням у всіх містах України (Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро і тд.).

Подивимося основні плюси кондиціонерів Леберг і чому варто зупинити свій вибір на цих кондиціонерах:

  • якісне і сертифіковане технічне обслуговування в будь-якому куточку України;
  • перевірка надійності, наявність всіх необхідних сертифікатів і декларацій, які гарантують відповідність устаткування всім встановленим нормам;
  • виробництво неінверторних (On-Off) моделей, моделей з інверторним керуванням, мультиспліт систем та напівпромислових кондиціонерів, що дає можливість підібрати підходящий варіант під свої критерії;
  • сучасний дизайн і функціонал у всіх моделях;
  • використання компресорів перевірених, надійних виробників Toshiba та Hitachi;
  • невисока вартість, але високий рівень якості;

Спліт система Леберг - гарантія комфортного клімату в будинку

Які переваги Ви отримуєте, маючи кондиціонер? Розглянемо основні причини купити спліт систему Leberg:

  1. Незалежність домашнього клімату від температури на вулиці. Яка б погода не була на вулиці - мороз чи спека, кондиціонер забезпечить Вас комфортним мікрокліматом в квартирі, будинку або офісі.
  2. Циркуляція повітря. Функція вентиляції дозволить підтримувати свіже повітря в кімнаті і усунути різні запахи.
  3. Певні моделі кондиціонерів мають фільтри по очищенню повітря, це допоможе очистити повітря від пилу, мікробів. Що поліпшить самопочуття в цілому.
  4. Джерело додаткового або основного опалення. Інверторні кондиціонери Леберг здатні працювати на обігрів при - 15°С. Це значно дешевше і швидше традиційного опалення приміщення.

Купити кондиціонер Leberg завчасно - завжди хороша ідея...

А купити кондиціонер в офіційному інтернет-магазині Леберг - це ще й економія часу, грошей і нервів.

Також, якщо вірити синоптикам, літо 2019 обіцяє бути дуже жарким і сонячним за останні років двадцять. З цього, ми рекомендуємо підготуватися до цього заздалегідь і встановити кондиціонер вже зараз.

Чому? Тому що у нас діють передсезонні знижки на кондиціонери і монтаж, немає черги на установку.

Залишити запит на купівлю та монтаж кондиціонера Ви можете по телефону 0-800-50-70-65 або онлайн через сайт.

Очікуємо Ваші звернення і будемо раді допомогти у виборі і встановленні кондиціонера.