Леберг: кондиціонер в кредит - Україна. Швидко, просто, вигідно

Леберг: кондиціонер в кредит - Україна. Швидко, просто, вигідно

Дата: 12.07.2019 Переглядів: 2174 Коментарі: 0

З року в рік, всі ми стикаємося з жарким, задушливим періодом в погоді, від якого, на жаль, не сховатися і не змінити. Так як на погоду, на жаль, вплинути неможливо.

І нехай масштабно змінити погодні умови неможливо. Ми готові допомогти створити свою, комфортну погоду в будинку, офісі або квартирі - придбати і встановити кондиціонер.

Компанія Leberg прагне зробити кондиціонери ще доступнішими. Тому, пропонує придбати в кредит кондиціонер - миттєву розстрочку або оплату частинами для власників банківських кредитних карток "Універсальна" від Приват Банку.

Дізнатися детальну інформацію щодо можливості оформлення такої операції можна кількома шляхами:

  • відправити SMS з текстом "Chast" на короткий номер 10060 - автоматично у відповідь надійде повідомлення з текстом щодо можливості проведення оплати своєю карткою в рамках послуг "оплата частинами" або "миттєва розстрочка";
  • другий спосіб, це зателефонувати за номером 3700 і представник банку проконсультує Вас щодо можливості оформлення наданих платежів.

Спліт системи в оплату частинами або миттєву розстрочку від ТМ Leberg

Купити кондиціонер в розстрочку в Україні можна на фірмовому інтернет магазині Leberg.

На всю продукцію надається офіційна гарантія та безкоштовна доставка.

Оформлення розстрочки або оплати частинами можливо на будь-який продукт ТМ Леберг - від електричних котлів до напівпромислових кондиціонерів.

З усіх питань, звертайтеся за телефоном: 0-800-50-70-65. Ми з радістю допоможемо розібратися і підібрати обладнання, яке Вас цікавить.