LBS-09LKM - Внутрішній блок настінного типу мультиспліт систем

(#988)
Наявність: На складі
Доставимо безкоштовно за 1-3 дні
8 000 ₴

Опис LBS-09LKM - Внутрішній блок настінного типу мультиспліт систем

  Уявіть собі ситуацію: Ви щойно купили будинок чи квартиру. Здійснилася довгоочікувана мрія, зараз усі Ваші думки спрямовані на створення ідеального середовища для життя. Інтер’єр, меблі, ремонт – Ви все спланували і почали реалізацію власних ідей. І от прийшла черга до етапу вибору кондиціонеру. У Вас є дві спальні, кабінет і кухня-вітальня. Потрібно чотири кондиціонери, але забудовник дозволив встановити тільки один зовнішній блок на фасаді будинку, виділивши для цього окреме місце. Що робити? Вихід є – мультиспліт система - один кондиціонер для декількох приміщень одночасно. Як це працює? Для користувача різниці зі звичайним кондиціонером ніякої. Ви так само маєте внутрішній блок в приміщенні, здатні обирати індивідуальні параметри для нього, такі як температура чи швидкість роботи вентилятора, керування відбувається за допомогою інфрачервоного пульту. Для кожного приміщення Ви можете обрати оптимальну потужність від 2 до 7 кВт, а також тип внутрішнього блоку як-то звичайний настінний чи канальний, касетний або консольний. Керування кожним блоком є індивідуальним, єдина особливість в тому, що система не може працювати у різних режимах одночасно. Тобто неможливо включити в одній кімнаті кондиціонер на охолодження, а в другій на обігрів, але такі завдання для побутових приміщень ставляться дуже рідко. Норвезький бренд Leberg в 2020 році представляє новинку – мультиспліт системи R32.

  Модельний ряд складається з шести потужностей зовнішніх блоків і чотирьох внутрішніх. Системи розраховані на 2/3/4/5 приміщень площею від 10 до 50 м². Завдяки інверторному керуванню мультиспліт системи Leberg R32 здатні працювати в екстремальних умовах зовнішнього середовища – на охолодження до +52⁰С, а на обігрів до -15⁰С. При цьому сезонні коефіцієнти енергоефективності дозволяють впевнено стверджувати про економічність цих систем – клас А++ на холод та клас А+ на обігрів. Внутрішні блоки мають настінне виконання. Є можливість вибору різноманітних режимів роботи, таких як, наприклад, нічний режим, турбо режим, вимкнення за таймером. За допомогою функції Magic Swing користувач може вибрати оптимальний напрямок повітряного потоку. Прихований LED дисплей показує індикацію встановленої температури. У комплекті також наявні антипилові фільтри високої щільності, які є ефективними у очищенні повітря від різноманітних забруднювачів. Теплообмінники внутрішнього блоків покриті гідрофільною плівкою, яка перешкоджає корозії. При перепадах струму в електромережі можливе аварійне відключення кондиціонеру. За допомогою функції авторестарт, при повторному запуску кондиціонера, будуть збережені усі попередні налаштування користувача. 

8 000 ₴

Теги: LBS-09LKM

Характеристики LBS-09LKM - Внутрішній блок настінного типу мультиспліт систем

Характеристики
Холодовиробництво 2,58
Тепловиробництво, Квт 2,7
Країна виробник China
Технічні характеристики
Розмір внутр. блока, мм 750*285*200
Інформація про товар
# 988
8 000 ₴

Відгуки LBS-09LKM - Внутрішній блок настінного типу мультиспліт систем

Хорошо, что в свое время посоветовался с монтажником, который рекомендовал поставить мульти сплит систему, чтоб в каждую комнату и не заморачиваться открытыми дверями, что холодный воздух дойдет в соседнюю. Вышло дороже, но пока не пожалел ни разу.

Написати відгук

Оплата та доставка