Промислові (напівпромислові) кондиціонери ТМ Leberg в Україні

Для приміщень великою площею, з високими стелями, де побутова спліт система не впорається, було розроблено спеціальне кліматичне обладнання - напівпромисловий кондиціонер.

Напівпромислові кондиціонери Леберг - види, особливості, ціна

Компанія з Норвегії "Leberg" представляє в Україні спеціальне обладнання - напівпромислові кондиціонери. Дана техніка призначена для обігріву або охолодження великих промислових приміщень, офісів, торгових центрів і тд. Де стандартний побутової кондиціонер не впорається. Напівпромислові кондиціонери Леберг бувають трьох типів:

  1. Канальний.
  2. Касетний.
  3. Напольно-стельовий.

В напівпромислових кондиціонерах ТМ Leberg використовуються компресори тільки від світових брендів - Toshiba, Hitachi. Також, в залежності від потреби користувача, на вибір проводиться інверторний промисловий кондиціонер (здатний працювати при -15 ° С в режимі обігріву) і промисловий кондиціонер On/Off (можливість роботи при -10°С). Ціна напівпромислових кондиціонерів Леберг є однією з найбільш конкурентоспроможних. Так як політика компанії - це якісна техніка за доступною ціною.

Купити промисловий кондиціонер Леберг - гарантія, доставка, сертифікація

Вся продукція компанії, в тому числі і напівпромислові кондиціонери мають 100% сертифікацію, а також надається офіційна гарантія. По всій території України (Київ, Дніпро, Харків, Львів, Одеса і тд.) працюють авторизовані сервісні центри, де можна отримати повне технічне і гарантійне обслуговування. Доставка здійснюється на протязі 1-3 днів з моменту оформлення замовлення. Промисловий кондиціонер Леберг купити можна онлайн, оформивши запит через сайт, або зв'язатися з нами по телефону.

Зв'яжіться з нами