Інверторні побутові кондиціонери ТМ Leberg

22 499 грн
17 999 грн
11 499 грн
10 499 грн
9 999 грн
22 499 грн
18 499 грн
12 499 грн
11 499 грн
10 999 грн
22 499 грн
17 999 грн
11 499 грн
10 499 грн

Норвезька компанія Leberg випустила лінійку інверторних побутових кондиціонерів. Розумний компресор дозволить знизити витрати на оплату електроенергії на 40-60% і створити комфортний клімат в приміщенні.

Кондиціонер Leberg інверторного типу Київ (Україна)

Інверторні кондиціонери в Україні стали ще доступнішими, завдяки компанії кліматичної і опалювальної техніки Леберг. Інверторні спліт системи Leberg виконані в класичному дизайні, що дозволяє вписати внутрішній блок в будь-який інтер'єр і не змінити його. Inverter кондиціонери мають більш точний контроль температури, що дозволяє створити максимально комфортний мікроклімат в приміщенні.

Кондиціонер з інвертором Леберг - переваги, принцип роботи

Розглянемо, як же працює інверторна спліт система: ористувач встановлює на кондиціонері комфортну температуру. Після чого, система на потужних обертах досягає запрограмовану t°C і не відключаючи, як це роблять кондиціонери On/Off, а переходить в економічний режим і на малих обертах підтримує той рівень температури, який був встановлений. Тим самим:

  1. Зменшується споживання електроенергії.
  2. Знижується рівень шуму від роботи кондиціонера.
  3. Максимально точний контроль температури (немає перепадів як від неінверторних кондиціонера).
  4. Термін експлуатації инверторного кондиціонера значно більше (до 13-14 років).
  5. Можливість роботи на обігрів при великих мінусових t°C.
  6. Стійкий до перепадів напруги мережі.

Виходячи з вищесказаного можна зрозуміти, чому вартість інверторного кондиціонера вище, ніж у неінверторних. Але при цьому, користувач отримує ряд переваг, які для багатьох, можуть бути ключовими при виборі побутового кондиціонера.

Купити інверторну спліт систему Leberg в Києві (Україна) - доставка, сервісний центр, низька ціна

Підібрати і купити побутовий кондиціонер Вам допоможе наш менеджер. Також, по телефону 0-800-50-70-65, відповість на всі запитання й оформить замовлення. Або залиште запит онлайн на нашому сайті, якщо вже визначилися з моделлю кондиціонера. Після оформлення замовлення, ми доставимо товар в найкоротші терміни в будь-яку точку України - 1-3 дні. Офіційне сервісні центри інверторних кондиціонерів Leberg працюють по всій Україні (Київ, Дніпро, Одеса, Львів, Херсон, Харків, Запоріжжя, Івано-Франківськ та ін.):

  • ремонт;
  • діагностика;
  • ТО і планове обслуговування і тд.
Зв'яжіться з нами