Інверторні побутові кондиціонери ТМ Leberg

9 499 грн
8 999 грн
9 999 грн
9 999 грн
10 999 грн
16 999 грн
17 999 грн
19 999 грн
22 999 грн
19 999 грн
9 299 грн

Норвезька компанія Leberg випустила лінійку інверторних побутових кондиціонерів. Розумний компресор дозволить знизити витрати на оплату електроенергії на 40-60% і створити комфортний клімат в приміщенні.

Кондиціонер Leberg інверторного типу Київ (Україна)

Інверторні кондиціонери в Україні стали ще доступнішими, завдяки компанії кліматичної і опалювальної техніки Леберг. Інверторні спліт системи Leberg виконані в класичному дизайні, що дозволяє вписати внутрішній блок в будь-який інтер'єр і не змінити його. Inverter кондиціонери мають більш точний контроль температури, що дозволяє створити максимально комфортний мікроклімат в приміщенні.

Кондиціонер з інвертором Леберг - переваги, принцип роботи

Розглянемо, як же працює інверторна спліт система: ористувач встановлює на кондиціонері комфортну температуру. Після чого, система на потужних обертах досягає запрограмовану t°C і не відключаючи, як це роблять кондиціонери On/Off, а переходить в економічний режим і на малих обертах підтримує той рівень температури, який був встановлений. Тим самим:

  1. Зменшується споживання електроенергії.
  2. Знижується рівень шуму від роботи кондиціонера.
  3. Максимально точний контроль температури (немає перепадів як від неінверторних кондиціонера).
  4. Термін експлуатації инверторного кондиціонера значно більше (до 13-14 років).
  5. Можливість роботи на обігрів при великих мінусових t°C.
  6. Стійкий до перепадів напруги мережі.

Виходячи з вищесказаного можна зрозуміти, чому вартість інверторного кондиціонера вище, ніж у неінверторних. Але при цьому, користувач отримує ряд переваг, які для багатьох, можуть бути ключовими при виборі побутового кондиціонера.

Купити інверторну спліт систему Leberg в Києві (Україна) - доставка, сервісний центр, низька ціна

Підібрати і купити побутовий кондиціонер Вам допоможе наш менеджер. Також, по телефону 0-800-50-70-65, відповість на всі запитання й оформить замовлення. Або залиште запит онлайн на нашому сайті, якщо вже визначилися з моделлю кондиціонера. Після оформлення замовлення, ми доставимо товар в найкоротші терміни в будь-яку точку України - 1-3 дні. Офіційне сервісні центри інверторних кондиціонерів Leberg працюють по всій Україні (Київ, Дніпро, Одеса, Львів, Херсон, Харків, Запоріжжя, Івано-Франківськ та ін.):

  • ремонт;
  • діагностика;
  • ТО і планове обслуговування і тд.
Зв'яжіться з нами