Інверторні кондиціонери Viking - Серія кондиціонерів Вікінг

9 499 грн
9 999 грн
10 999 грн
17 999 грн
22 999 грн

Серія Viking Inverter - нові моделі від ТМ Leberg 

Модельний ряд серії Leberg Viking Inverter включає моделі від 2,2 до 7 кВт.

Дизайн внутрішнього блоку виконаний у класичному стилі спліт-системи – пластик білий, без будь-якого запаху, а форма з плавними вигинами та з мінімальною кількістю щілин.  Кондиціонер має сучасний прихований  LED дисплей приємного  кольору, який абсолютно не помітний у вимкненому стані.

Теплообмінники зовнішнього і внутрішнього блоків Leberg Viking Inverter покриті гідрофільною плівкою, яка перешкоджає корозії. При перепадах струму в електромережі можливе аварійне відключення кондиціонеру. За допомогою функції авторестарт при повторному запуску кондиціонера будуть збережені усі попередні налаштування користувача. 

Також дуже важливо, що кондиціонери Leberg Viking Inverter здатні працювати на обігрів навіть в холодну пору року, при температурах зовнішнього повітря до -15 °С.

Температура повітря регулюється автоматично, а також підтримується на постійному рівні з максимальною точністю, що дозволяє користувачеві отримати максимальну комфортність і знизити ризик простудних захворювань при відсутності перепадів температури в приміщенні.   

Компактні розміри внутрішніх блоків дозволять встановити кондиціонери в умовах обмеженого простору для монтажу.

Кондиціонер Leberg  Viking Inverter має хвильовий фільтр. Завдяки коміркам високої щільності з перетином до 0,5 мм на фільтрі затримується до 80% пилу. Фільтр легко обслуговувати - достатньо промити його у воді  та висушити. При належному догляді фільтр буде виконувати свої функції довгий час.

Функції  Leberg  Viking Inverter:

- Робота на обігрівання при -15°С 

- Теплообмінники зовнішніх і внутрішніх блоків покриті гідрофільною плівкою, 

яка збільшує ефективність роботи кондиціонера, а також перешкоджає корозії.

- Для запобігання утворенню неприємних запахів у внутрішніх блоках 

кондиціонерів  передбачена автоматична функція самоочищення заморожуванням.

- Режими: «Турбо», «СОН», «Таймер».

- Охолодження / обігрів / вентиляція / осушення.

- Відключення підсвічування дисплея.

Зв'яжіться з нами