Неінверторні кондиціонери Leberg

5 999 грн
6 499 грн
6 999 грн
8 999 грн
14 999 грн
17 999 грн
19 999 грн
23 999 грн
14 999 грн
11 999 грн
7 999 грн
6 499 грн
5 999 грн

Норвезька компанія кліматичної техніки Leberg представляє в Україні неінверторние кондиціонери ще з 1992 року. Досвід і аналіз, отриманий за всі роки допомагає виробляти кондиціонери високої якості за доступною ціною.

Неінверторних кондиціонер Леберг - низька ціна, висока якість

Кондиціонери неінверторного типу Leberg з кожним днем ​​завойовують все більшу популярність серед користувачів в Україні. Простота у використанні, класичний дизайн в білому кольорі, доступна ціна і надійність - основні критерії, через які варто купити неінверторний кондиціонер Леберг.

Принцип роботи простого (неінверторгого) кондиціонера

При включенні, через пульт дистанційного керування в звичайному побутовому кондиціонері Leberg, виставляється необхідна температура. Після, обладнання на максимальних обертах починає охолоджувати, що б досягти заданої температури. Періодично, термодатчик, встановлений у внутрішньому блоці спліт системи, з певною періодичністю, сканує температуру в приміщенні і порівнює її з тією t°C, яку необхідно 'нагнати'. У момент досягнення встановленої температури звичайний кондиціонер Леберг вимикається, до моменту, коли термодатчик у внутрішньому корпусі, після сканування, знову не помітить розбіжність в температурах. Відповідно, автоматично включається, на максимальну потужність і так цикл йде по колу. У традиційних кондиціонерах Leberg використовуються компресори від світових брендів, таких як Toshiba, HITACHI, що тільки підтверджує надійність і якість роботи обладнання.

Звичайний (неінверторних) кондиціонер Leberg - купити, доставка, гарантія

На всі кондиціонери Леберг надається 100% офіційна гарантія. Авторизовані сервісні центру працюють по всій Україні (Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Хмельницький і тд.). Також працює швидка доставка по всій Україні - 1-3 дні максимум. Замовляйте прямо зараз онлайн через сайт або телефонуйте за телефоном 0-800-50-70-65.

Зв'яжіться з нами