Види і Типи кондиціонерів Leberg - Моделі кондиціонерів Леберг

Види і Типи кондиціонерів Leberg - Моделі кондиціонерів Леберг

Дата: 28.01.2021 Переглядів: 1616 Коментарі: 0

Ринок кліматичного обладнання на сьогодні конкурентний як ніколи. Виробники турбуються про своє ім'я, в пріоритеті якість продукції, технології, новизна, оригінальність, ціна і різні види кондиціонерів. Споживачеві не складе труднощів обрати найбільш відповідний варіант серед такого різноманіття техніки.

Рейтинг кондиціонерів - технологія прямо з Норвегії

На даний момент компанія LEBERG займає лідируючі позиції по виробництву кондиціонування на європейському ринку. Норвезьке якість і доступна ціна - основна перевага побутових кондиціонерів Leberg. Нижче ми наведемо приклади їх видів, типи кондиціонерів, чим відрізняються, переваги, функціональні особливості. Поговоримо предметно і допоможемо з вибором кондиціонера для вашого приміщення. Найважливішою відмінністю побутових спліт систем, на яке слід звернути увагу, є їх тип - інвертор або неінвертор.

Температура повітря

Неінверторний кондиціонер обігріє приміщення тільки до мінус 7 С ° морозу на вулиці. Інверторна спліт система функціонує до мінус 15 С °. Даний тип очолює рейтинг кондиціонерів і є популярним внаслідок своєї продуктивності і принципом роботи. Режимом охолодження можна користуватися до +43 С° тепла - обидва типи підтримують даний діапазон температур.

Робота компресора

Компресор у неінверторних спліт системах працює рвучко. Користувач задає температуру, кондиціонер розганяється на максимум і по досягненню результату, повністю його зупиняє. Коли температура відходить від норми, процес повторюється. Інверторний же кондиціонер регулює компресор плавно. При досягненні потрібних параметрів, він не вимикається повністю, а лише зменшує оберти, тим самим підтримує температуру, яка була задана і робить це точніше. Таким чином і шуму менше і витрата електроенергії економніше. Важливим критерієм при виборі кондиціонера стане ціна - інверторні спліт системи дорожче неінверторних.

Рейтинг спліт систем - Популярність норвезьких спліт-систем Leberg

Популярні кондиціонери побутового типу крім своїх основних функцій охолодження і обігріву мають ряд додаткових і зручних режимів.

Основні особливості і важливі переваги:

 1. Робота при низьких температурних показниках - до 15 С ° морозу за вікном;
 2. Чотири основні режими роботи: обігрів, охолодження, вентиляція, осушення;
 3. Вартість. Ви отримуєте кондиціонер хорошої якості за невеликі гроші;
 4. Зручний режим авторестарта, який відновить роботу кондиціонера повністю після аварійної або будь-якої інший причини відключення електрики;
 5. Функція нічного режиму дозволить продуктивно використовувати кондиціонер навіть під час сну;
 6. Самоочищення і самодіагностика;
 7. Режим Турбо;
 8. Від корозії, грибків, цвілі захистить гідрофільне покриття теплообмінників;
 9. Тихий компресор від світових брендів (Toshiba, Hitachi, Rechi, Sanyo);
 10. Авторазморозка зовнішнього блоку;
 11. Офіційна гарантія 24 місяці.

При купівлі кондиціонера орієнтуйтеся не тільки на функціонал, якого чимало в будь-якому вигляді, але і на деякі принципові показники: квадратура кімнати, яка сторона (сонячна/не сонячне), основні цілі покупки кондиціонера, монтажна організація та ін. Від них залежить якість і результат користування. Найкраще звернутися до фахівців, які допоможуть врахувати всі нюанси при виборі моделі кондиціонерів, і тоді він вас точно не розчарує.

Додаткову інформацію можна отримати тут або за номером 0800 50 70 65

Связанные товары

Связанные статьи

Коментарі

Написать комментарий